Hakkımızda

Tacticmall, Türkiye’de gün geçtikçe daha fazla merak ve ilgi ile karşılanan profesyonel atıcılık, avcılık ve Airsoft hobisi için çeşitli ürünlerle sizlerin karşısında. Sitemiz, küçük ateşli silah olarak nitelendirilebilecek tabanca ve tüfek modelleri için uygun akesuar, outdoor ve camping için uygun çata ve kıyafetler, dürbün modelleri, bakım ve sağlık – hayatta kalma ürünleri gibi çok sayıda ve çeşitli bir ürün gamına – yelpazesine sahiptir.

Günümüzde outdoor sporlar, Airsoft müsabakaları, avcılık ve profesyonel atış için kaliteli ve hesaplı fiyatlara sahip ürünler bulmak, son derece zor olabilir. Tacticmall, tam olarak ülkemizdeki bu ihtiyacı karşılamak için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Outdoor, avcılık, profesyonel atıcılık ve diğer alanlara meraklıysanız ve bilgi almak isterseniz, sitemizin blog kısmından ayrıca bilgi alabilir, sizler için seçtiğimiz kaliteli ve dayanıklı ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Tacticmall sitesinde bulabileceğiniz ürünlerin başında, tabanca ve tüfekler için özel olarak tasarlanmış ve fonksiyonelliği ön planda tutan tabanca aksesuarları ve tüfek aksesuarları, son derece önemli bir yer tutmaktadır. Bugün, avcılık veya profesyonel atış için kullanılan ekipman ve aksesuarların kullanım kolaylığı ve güvenliği açısından son derece önemli faydalar sunduğu bilinmektedir. Buna ek olarak sitemiz, aynı zamanda Airsoft ürünlerine de geniş yer vererek bu hobi ile ilgilenenlere kaliteli, dayanıklı ve bütçe dostu ürünler sunmaktadır. Avcılık, kamp için özel fener modelleri, dürbünler, tüfek aksesuarlar, özel çanta ve kıyafetler, kamuflajlar ve sağlık – hayatta kalma ürünleri için tercih edebileceğiniz sitemiz, sizlere ayrıca güvenli e-ticaret imkânı sunar.

Şehir nüfusunun artması ve şehir yaşamının giderek daha stresli bir hale gelmesi günümüzde çoğu insanın avcılık gibi sporlarla ilgilenmesinde etkilidir. Airsoft müsabakaları için özel alanlar ve profesyonel atış için şehirlerde yer alan atış poligonları, profesyonel güvenlik personelinin atış talimi yapmasına ek olarak aynı zamanda streslerini atmalarında, deyim yerindeyse deşarj olmalarında etkilidir. Avcılık ve atış için ise, tabanca aksesuarları ve çeşitli bakım ürünleri son derece önemlidir.

Profesyonel atıcılık, avcılık için her türden ürünü bulabileceğimiz sitemiz sizlere aynı zamanda en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedeflemektedir. Doğa sporları, profesyonel atıcılık, camping ve çeşitli outdoor sporları ile ilgili ürünlere ek olarak aynı zamanda bu konulardaki meraknızı gidermek için blog sayfamızı da inceleyebilirsiniz. Ürün sayfalarımızda sizler için seçtiğimiz kaliteli ve bütçe dostu ürünler için ideal fiyat etiketleri seçmeye özen gösterdik. Eğer sizler de avcılık veya Airsoft gibi hobilere sahipseniz, uygun aksesuar veya ürünler arıyorsanız Tacticmall.com sizlerle!


Firma Resmi Adı:ALMERİÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT TEKSTİL GIDA KIRTASİYE TURİZM İTH.İHRCT.LTD.ŞTİ

Firma Adı:TACTİCMALL

Yetkili Kişi:Kaan ALMERİÇ

Telefon :05322591507

Ülke:Türkiye

Şehir:Ankara

İlçe:Çankaya

Vergi No:0551224759

Vergi Dairesi:CUMHURİYET

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.