Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
BEDEN
Fiyat Aralığı
ÇANTA ve KIYAFETLER
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 137 Ürün

Çanta ve Kıyafetler

Tabanca ve tüfek kullanıcıları için kullanılan aksesuar ve aparat modelleri kadar, çanta ve kıyafetler de ciddi oranda önem taşırlar. Tıpkı profesyonel güvenlik personelinde olduğu gibi, avcılık faaliyetleri ile ilgilenenler, Airsoft hobisi bulunanlar son derece uygun olan çanta ve kamuflajlar önemli aksesuar ve ürünler arasında yer alırlar. Çantalar için ilk ve en önemli unsurların başında taşıma kapasitesi ve kamuflaj kıyafet ile uyumu gelmektedir. Bununla beraber, kıyafetlerin de belli alanlar için uygun, dayanıklı olması son derece önemlidir. Özellikle outdoor sporlar, avcılık faaliyetleri ve Airsoft gibi hobilerle ilgilenenler için seçilen kıyafetlerin ve çantaların çeşitli ek özelliklere sahip olması gerekir.

Kıyafet veçanta tipleri, profesyonel atıcılık ve avcılık ile ilgilenenler için son derece önemli aksesuar ve ürünler arasında gelirler. Kıyafet ve çanta modelleri, günlük sıradan kullanılan çantalardan ve kıyafetlerden farklı olan özellikleri ile dikkat çekerler. Özellikler, fonksiyonelliği ön planda tutarlar ve genellikle benzer renkler, desenler sıklıkla tercih edilir.

 

Profesyonel Avcılık / Atıcılık İçin Özel Çanta Ve Kıyafet Özellikleri Nelerdir?

Profesyonel atıcılık, avcılık, Airsoft hobisi için kullanılan kıyafet ve çanta modelleri günümüzde günlük hayatta kullanılan modellerden farklı özellikleri ile dikkat çekerler. Bu özellikler arasında ilk dikkat çeken kamuflaj desenidir. Kamuflaj, avcılıkta ve taktik çatışmalar sırasında giyenin görülmesini ciddi oranda güç hale getirdiği için son derece önemlidir. Profesyonel atıcılara, avcılık ile ilgilenenlere, Airsoft müsabakalarında yer alacaklara özel olarak tasarlanan kıyafet ve çantaların özelliklerini birkaç başlık altında toplamak mümkün.

Kamuflaj Deseni: kamuflaj, taktiksel çatışmalarda özenle üzerinde durulan önemli konulardan birisi  olmasının yanında ayrıca, çeşitli türleri bulunan bir baskıdır. Kamuflaj deseni, taktiksel çatışmalar için uygun olduğu gibi, aynı zamanda avcılık için de idealdir. Çünkü av hayvanlarının avcıları görmesi kamuflaj sayesinde zor bir hale gelir. Günümüzde özel amaçlı çanta ve kıyafetler için sıklıkla farklı türde kamuflajlar kullanılmaktadır.

Ekstra Cep Ve Kapasite: Taktik kıyafetler için ekstra cepler, daha fazla malzeme veya ekipmanın avcılar veya profesyonel güvenlik personeli tarafından taşınmasını sağlar. Benzer şekilde özel çantalar da, sıradan bir spor çantadan farklı olarak ek bölmelere ve fazladan taşıma kapasitesine sahiptir. Özel olarak tasarlanan bu tip çanta ve özel giysiler, büyük oranda kullanım kolaylığı sağlarlar ve daha fazla materyal ve malzemenin daha uzun süre taşınmasını mümkün kılarlar.

Su Geçirmez Kumaş: su geçirmezlik, avcılık ve atış için özel çanta ve giysiler için son derece önemli bir özelliktir. Bunun en önemli nedeni, nemin ve suyun özellikle tüfek ve tabancalara ve diğer malzemelere karşı ciddi sorun oluşturmasıdır. Özel çanta ve kıyafetler, su geçirmezlik özellikleri sayesinde mühimmat ve diğer malzemelerin su ile temas etmesini engeller. Yağmurlu havalarda da kullanılabilecek kıyafet ve çantalar sayesinde, çok daha kolay ve rahat bir kullanım doğa koşullarında söz konusu olabilmektedir.

Dayanıklı Tekstil Hammaddeleri: doğa koşullarında, outdoor faaliyetlerinde ve Airsoft müsabakalarında kıyafet ve çanta modellerinin dayanıklı olması son derece önemlidir. Özellikle farklı doğa şartları için dayanıklı olan kumaştan üretilmiş olan çanta ve giyim ürünleri, kullanıcının rahat etmesini sağlarlar ve çok daha etkili bir kullanım sunarlar.

 

Profesyonel Avcılık / Atıcılık İçin Özel Çanta Ve Kıyafet Modelleri Nerelerde Kullanılabilir?

Günümüzde outdoor giyim, başlı başına bir giyim tarzı olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel çanta ve kıyafet modelleri, günlük hayatta dayanıklı özelliklere sahip oldukları için rahatça kullanılabilirler. Buna ek olarak bu çanta ve kıyafetler aşağıda sıraladığımız saha ve alanlarda kullanılmaları için son derece uygundur.

Camping Ve Outdoor Faliyetleri: camping ve outdoor sporları için sıradan / günlük çanta ve kıyafet modelleri kullanılmazlar. Tercih edilen giysi ve çantaların çeşitli kullanıcı dostu fonksiyonel özelliklere sahip olmaları beklenir. Geniş iç hacim, fazladan cep ve özel kumaşa ek olarak kamuflaj deseni, çanta ve giysiler gibi ürünlerin pek çok alan ve sahada kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

Avcılık Ve Balıkçılık: avcılık sporu ve balıkçılık için de tercih edilen çanta ve kıyafet modellerinin dayanıklı, çoğunlukla kamuflaj desenli olmasına dikkat edilir. Avcılık veya balıkçılık ile ilgilenenler de, özel çanta ve kıyafet modellerini kullanabilirler.

Airsoft Müsabakaları: Airsoft müsabakaları için taksiksel açıdan rahatlık sağlayan özel çanta ve giyim ürünleri son derece önemlidir. Airsoft hobisi için de bu özel kıyafet ve çanta türleri tercih edilebilir.

Kırsal Alan Gezileri: kırsal alanda gezi veya keşif yolculukları, özel ekipman ve kıyafetleri zorunlu kılar. Kamuflaj desenli ve dayanıklı çanta ve kıyafetler, kırsal alan gezileri için idealdir.

Profesyonel Güvenlik Personeli: Giyim ürünü ve çanta tercihi, profesyonel güvenlik personeli için de son derece önemlidir. Özellikle geniş iç hacimli, su geçirmeyen çanta türleri, güvenlik alanında çalışanlarca tercih edilirler. Özel kıyafet modelleri ve çantalar aynı zamanda askeri çanta ve kıyafetler olarak ta bilinirler.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.